KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16335215
nr 1633 5215
Evert Lundquist
(1904-1994), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 8/9, konstnär med pipa. Bildmått: 21x25 cm, yttermått inklusive ram: 50x50 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juli 2024
kl 18:02:42
18/7 21:08:07
28/7 21:18:09
Evert Lundquist
Läs mer om Evert Lundquist